arrow-long-down

Cilësi pa kompromise. Qellimi ynë është t’ju sigurojmë shërbimin më të mirë. Deshirojmë që qenderimi juaj te jete i paharrueshem edhe për këtë qëllim kemi vendosur t’ju ofrojmë shërbimet më të mira për nevojat tuaja.

2007

Panorama Restorant ofron ambjent per Organizim Dasmash dhe Eventesh te ndryshme festive familjare apo biznesi. Hapesira e bollshme, arredimi komod si dhe sherbimi i shpejte dhe korrekt i stafit, bejne qe te kaloni momente te paharrueshme.

Gjithashtu ofrohet Restorant me Gatime Tradicionale dhe Mesdhetare. Ofrohen Gatime te fresketa te pergatitura me produkte bio te zones dhe nga shefi special i kuzhines. Mund te shijoni nje dreke apo nje darke me miqte ose te dashurit tuajsi dhe me koleget e biznesit tuaj. Ofrohet sherbim cilesor per cdo te ftuar.

Ofrohet Parking i bollshem si dhe ambjent argetues per femijet, kend lojerash brenda dhe jashte ambjentit, ku mund te argetohen pafund nderkohe qe ju shijoni ushqimin e shijshem qe ne ofrojme.

 PanoramA  Restorant

Maminas

“Gjithmonë të orientuar për të shërbyer maksimalisht cdo klienti dhe për ti ofruar atij një eksperiencë të paharrueshme. Stili ynë i vecantë, dedikimi ndaj shijes, estetikës, pasionit e ka shtuar klientelën e Panorames cdo ditë e më shumë. Tek restoranti ynë ofrohet kuzhina tradicionale dhe jemi kryefjalë e restoranteve të personalizuara në  Maminas dhe jo vetëm. Na vizitoni cdo moment, rezervoni dhe na telefononi për të rezervuar tani tavolinën tuaj. Ju mirëpresim.”

Tucked away down a little lane, it is not easy to find, but worth a serious try! The food is outstanding: I started with a raw fish platter, totally fresh and delicious.

SEVERINAN

This place was little, tucked away from the crowds and the food was delicious! And very prompt and kind service.

NSIGHTCREATIVOS

The restaurant is a charming place to relax and savour delicious meals especially the seafood. Service was impeccable , best in Italy we had so far – we could not fault anything.

PHILIPSTANCIL

Pre booked for dinner here with friends on our wedding anniversary trip to Venice. Came well recommended and lived up to its ratings. Great service from owner.

ANDYDIPROSE

Delicious food, nice atmosphere and both friendly and competent service – just perfect. We will definitely come back.

GIOVANNIMISSAGLIA

The meal we had at Antico Giardinetto was perfect in almost every way. It’s nestled in a little alley way off the beat path.

DAVIDDUNLOP

We were staying in Venice for a week and did some research on a local restaurant near our apartment. What a find this was.

JACKIEADAMS777

The food was excellent and the service was the best we’ve experienced in Venice so far. We’ll definitely come back to try out more of the dishes!

KAMENMETAR

This is my first review because the food was so amazingly good we actually offered to take the chef with us to Dubai! You have to try this restaurant! It’s mouthwatering.

DGCVISUAL

Our hotel made us reservations for our anniversary, so we were seated in the smaller, more intimate room, which was nice. The service was great and so was our food.

BOBINEMECHEK

Miresevini

Ju mirepresim ne cdo moment per nje kafe, event, dasme, gezime familjare dhe cdo gezim tuajin. Panorama eshte gjithmon prane jush!

award-logos-example