Mire se erdhet  ne  Restorant Panorama Maminas

“Restorant Panorama Maminas ofron ambient per Organizim Dasmash dhe Eventesh te ndryshme festive familjare apo biznesi. Hapesira e bollshme, arredimi komod si dhe sherbimi i shpejte dhe korrekt i stafit, bejne qe te kaloni momente te paharrueshme.”

Panorama

Restorant

Panorama është vendi më i mirë për të provuar kuzhine tradicionale si ne asnje vend tjeter, i vendosur ne Maminas Durrës.

Bar Kafe

Dëshirojmë që qenderimi juaj te jete i paharrueshem edhe për këtë qëllim kemi vendosur t’ju ofrojmë shërbimet më të mira.

Evente

Organizoni evente, ditelindje, fejesa ne Restorant Panorama dhe do te kaloni momente te paharrueshme ne pranine e miqeve tuaj.

Restorant Panorama mendon dhe per femijet tuaj duke ofruar kende lojrash per femije te moshave te ndryshme duke shijuar diten tuaj  prane ambjenteve tona qe ju ofrojne relaks,komoditet, qetesi dhe mbi te gjitha sherbime shume cilsore. Ju mirepresim te kaloni dite te paharrueshme me njerzit e zemres. Na vizitoni gjithashtu ne instagram.

Shije Perfekte

Panorama ju mirepret ne cdo moment.

Rezervoni Tani!

Rezervoni

Na kontaktoni për më shumë informacion!

Date

Time

Party Size

Reserve Now
Awesome, we got your reservation!

Reservation Information

If there are any issues with this reservation we will give you a call. Otherwise, we look forward to seeing you soon!