restorant-per-festat-e-fundvitit

Restorant per festat e fundvitit, ne Restorant Panorama. E dini qe festat e fundvitit po afrojne? E keni zgjedhur restorantin ku do ta festoni sebashku me familjen tuaj? Ne ju sugjerojme Restorant Panorama ne Maminas.

Teksa pandemia po vazhdon, bota po behet gati per festat e fundvitit, qe edhe kete vit, eshte paralajmeruar se do te jete ndryshe. Restorant Panorama ju ofron nje ambjent te mrekullueshem per ju dhe te dashurit tuaj.

Jo vetem nje vend i bukur per tu vizituar, por edhe nje sherbim dhe gatim i mrekullueshem!
Restorant Panorama ne Maminas ju mirepret!
Eja dhe ti, festo me ne!