Pica ne Maminas

Pica ne Maminas. Po kerkoni nje restorant tek i cili gatuhen pica te shijshme, por spo dini se ku te shkoni? Restorant Panorama eshte vendi ideal per ju. Ju mund te kaloni momente qetesie ne ajrin e paster dhe larg zhurmave te makinave.

Shija  e vertete e pices ka lindur ne Itali, ne vendin tone fqinj. Restorant i cili ju ofron sherbim cilesor me ushqim tradicional dhe mesdhetar. Miks ngjyrash ,miks shijesh te pergatitura me shume dashuri dhe profesionalizem nga shefat tane te kuzhines.

Mund te beni prenotime per organizime të ndryshme me kapacitet deri mbi 400 persona.  Per rezervime ose per me shume informacion  na kontaktoni ne numrin tone te telefonit:(+355 68 404 0606). Gjithashtu ju mund te klikoni ne websiten tone per te pare rreth sherbimeve dhe ambjenteve tona, ose duke ndjekur faqen tone te instagramit.

Shijen e vertete e gjeni vetem tek ne, pica ne Maminas.

Porosit picen tende, mos u mendo 2 here, vetem ne Restorant Panorama ne Maminas.

Ju mirepresim!