Ushqim i shendetshem. Disa studime kane gjetur se te ngrenit e nje ushqimi te shendetshem…

Restorant per festa familjare. Jeni duke kerkuar nje restorant per te festuar fejesen ose dasmen…

Ambjente per femije. Restorant Panorama ne Maminas eshte nje restorant qe ofron shume mundesi argetimi…

Gatime tradicionale. Po mendoni se ku te kaloni nje pasdite te bukur dhe sigurisht me…

Restorante per ditelindje. Kohet e fundit jane shtuar ne mase festimet e eventeve te ndyshme,…

Panorama Restorant ofron ambjent per Organizim Dasmash dhe Eventesh te ndryshme festive familjare apo biznesi. Hapesira e bollshme, arredimi komod…

Mbrëmbja e maturës apo mbrëmja e fundvitit për të gjithë maturantët është një event i…

Tashme e dime te gjithe qe eventet e ditelindjeve jane kthyer ne nje trend se…

Një nga traditat e hershme të kuzhinës shqiptare, tipike e fshatrave në të gjithë vendin….

Restorant Panorama ne Maminas ofron per ju nje staf te kualifikuar dhe cilesor. Detajet jane…

Page 1 of 21 2