gatime-tradicionale

Gatime tradicionale. Po mendoni se ku te kaloni nje pasdite te bukur dhe sigurisht me ushqim te mire? Restorant Panorama ka sjell gjithmone ne tryeze te gjitha pjatat me fantastike dhe me me shije te familjes dhe te tradites sone.
Recetat ne kete restorant jane me moderne, ndersa baza mbetet, tradicionale.
Theksojme se gjithcka ne kuzhine eshte e fresket, sezonale, qe do te thote, çdo stine ka produktet e veta, duke iu pershtatur kohes dhe duke qendruar te cmimet ekonomike. Produktet qe perdoren ne restorant jane 100 per qind prodhime te zones.

Pervec gatimit ky eshte vendi ideal per t’u qetesuar ne terrenin e gjelber perballe restorantit. Ne kete hapesire mbizoteron qetesia. Zhurma e vetme qe degjohet jane cicerimat e zogjve. Ketu mund te gjeni qetesine qe ju ka munguar ne qytetet e zhurmshme.
Vetem ne restorant Panorama ne Maminas mund te shijoni gatimmet me te mira dhe me te shijshme.

Nese deshironi te shijoni ambjentet e restorantit ju ftojme te beni rezervimin e tavolines tuaj duke na kontaktuar nepermjet numrave tane te telefonit te cilet mund ti gjeni duke vizituar faqen tone web. Gjithashtu mund te ndiqni dhe postimet tona ne instagram per te pare e shume rreth gatime tradicionale.
Ju mirepresim!