ambjente-per-femije

Ambjente per femije. Restorant Panorama ne Maminas eshte nje restorant qe ofron shume mundesi argetimi dhe per familjet me femije te vegjel.

Ky restorant ofron kend lojrash, parking te garantuar, ambjente moderne dhe shume te tjera. Ambjent tjeter per tu nenvizuar eshte kendi i lojrave per femije. Shume shpesh shnderrohet ne nje ambjent per organizimin e ditelindjeve dhe festave te ndryshme per femije. Keto festa kthehen ne argetim jo vetem per femijet por edhe per prinderit te cilet shpesh perfshihen ne lojera argetuese me animatore te ndryshem.
Gjithashtu ne kete restorant mund te shijoni gatimet tradicionale dhe shume te shijshme.

Ju ftojme te vizitoni  website-n e restorantit tone dhe kenaqesia do te mbetet gjate ne mendjen tuaj. Per te pare ambjente per femije mund te shikoni faqen e instagramit.