restorant-per-evente-familjare

Restorant per evente familjare. Jeni duke kerkuar nje restorant per te festuar fejesen ose dasmen tuaj? Ne ju sugjerojme Restorant Panorama ne Maminas, sepse eshte padyshim me i miri.

Organizojme dasma, fejesa dhe evente te tjera familjare. Ky restorant gjendet ne Maminas. Hapesire e gjere, parking i garantuar si dhe kend lojrash per te vegjelit tuaj.

Restoranti ka nje kapacitet prej 400 personash. Gjithashtu nje pamje mahnitese ju shoqeron gjate gjithe qendrimit tuaj. Ushqimi i shijshem dhe ambjentet moderne jane gjithcka qe ju duhet per nje feste te paharruar. Ofrojme ushqim te kuzhines sone tradicionale shqiptare dhe asaj nderkombetare. Kuzhineret tane profesionale me shume vite pervoje pune përdorin vetem prodhime te cilesise se larte dhe te fresketa.

Per te pare me shume rreth ambjenteve tona ju ftojme te vizitoni websiten tone ose te shikoni ne faqen tone te instagramit. Gjithashtu ju mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit (+355 68 404 0606) per te prenotuar restorant per evente familjare.