Restorant ne Maminas

Restorante ne Maminas. Maminasi eshte nje fshat i vogel ne rrethin e Durresit i cili vitet e fundit eshte kthyer ne nje zone shume turistike per shkak te terrenit qe ai ofron. Hapesira plot gjelberim dhe ajer te paster, larg zhurmave dhe stresit te qytetit. Restorantet jane disa nga bizneset qe terheqin me shume kliente nga te gjitha trevat. Njeri prej restorante ne Maminas eshte dhe Restorant Panorama , i cili ofron sherbim cilesor dhe te shpejte.

Restoranti ndodhet ne koder te Maminasit, e rrethuar nga gjelberimi, pemet, lulet dhe oborr i gjere.Mund te organizoni evente familjare si fejesa, dasma , ditelindje, mbremje mature apo thjeshte nje dreke ose darke ne natyre.

Ofron parkim dhe kend lojrash per femijet tuaj.

Ne kete restorant mbizoteron kuzhina tradicionale me recetat e vjetra shqiptare.

Ju ftojme te vizitoni  website-n e restorantit tone dhe kenaqesia do te mbetet gjate ne mendjen tuaj. Per te pare ambjentet tona mund te shikoni faqen e instagramit.

Ju mirepresim!