kuzhine-tradicionale-shqiptare

Kuzhine tradicionale shqiptare. Jeni ne kerkim te nje restoranti i cili gatuan ushqime tradicionale? Restorant Panorama ne Maminas eshte ideali per ju. Restorant Panorama ndodhet pak kilometra larg nga qyteti bregdetar i Durresit, ne nje koder te Maminasit.

Panorama ne Maminas eshte restoranti , ku prezantohen Traditat Shqiptare.

Shoqeruar me pamje fantastike e natyres. Gjithashtu dhe ushqime te fresketa te zones te servirura me nje sherbim te ngrohte e mikprites eshte sugjerimi yne per ju. Mund te shijoni ushqime fantastike si mish qingji i pjekur ne furre, brinje vici e shume te tjera shoqeruar me vere te perzgjedhur.
Ai eshte konsideruar si restoranti me mikeprites e i shijshem i Maminasit. Eshte i permendur ne te gjitha listat e vendeve ku duhet te hash ne qytet, ky restorant ka rrembyer zemrat si te vendasve, ashtu edhe te turisteve. Restoranti ka nje menu mjaft te pasur, e te gjitha pjatat vijne me cilesine maksimale dhe plot shije.

Ju ftojme te vizitoni  <a href=”http://panoramarestorant.com/”>website-n</a> e restorantit tone dhe kenaqesia do te mbetet gjate ne mendjen tuaj. Per te pare me shume mund te shikoni faqen e <a href=”https://www.instagram.com/restorant_panorama_maminas/”>instagramit</a> per,  gatime tradicionale shqiptare. Ju mirepresim per te shijuar gatime nga kuzhine tradicionale shqiptare. Provoni shije unike, e specialitete te pasura, plot kreativitet dhe te shendetshme.