Ambjente bashkekohore.Jeni ne kerkim te ambjenteve me bashkekohore te momentit? Deshironi nje restorant qe i…

Lokal dasmash ne Maminas. Jeni duke kerkuar  ambjent per te festuar diten me te bukur…

Lokal dasme. Jeni duke kerkuar  ambjent per te festuar diten me te bukur te jetes…

Eventet familjare pas pandemise, ne Restorant Panorama. Pandemia ishte nje periudhe e veshtire per te…

Restorant Panorama Maminas ofron per ju ambjente te gjera per organizime eventesh familjare si dasma,…

Festat familjare jane eventi me i preferuar i te gjitheve ne, vecanerisht ne stinen e…

Organizime festash. Dhe ku mund te organizohen me bukur festat pervecse tek Restorant Panorama i…

Tashmë kemi hyrë zyrtarisht në stinën e verës, stinë e cila përkon më së miri…

Maminasi eshte nje fshat i vogel ne rrethin e Durresit i cili kohet e fundit…