lokal-dasme

Lokal dasme. Jeni duke kerkuar  ambjent per te festuar diten me te bukur te jetes tuaj? Nese doni te keni nje dasme te paharruar ne ju rekomandojme Restorant Panorama. Panorama ne Maminas ofron per ju nje ambjent perrallor per organizime dasmash, ditelindje apo evente te tjera familjare. Hapesire e gjere per shume persona, parking i garantuar si dhe kend lojrash per te vegjelit tuaj.

Vendodhja ne koder Maminas, larg zhurmes se qytetit dhe gjithashtu prane ajerit te paster. Ushqimi i fresket dhe mjaft i shijshem. Gatime tradicionale dhe plot shije. Sherbejme ne kohe dhe stafi yne eshte i kualifikuar.

Dasmat ne natyre jane me te dashurat per ne, me romantiket. Keshtu çiftet festojne ne nje rreth te ngushte njerezish te afert, me ngjyrat e tyre me te dashura. Jemi te lumtur qe ndertojme endrrat tuaja dhe jemi te pranishem ne ditet me te lumtura.

Ju ftojme te vizitoni <a href=”http://panoramarestorant.com/”>website</a>-in tone dhe beni rezervimet tuaja per lokal dasme. Rezervimet mund ti beni ne numrin tone te telefonit +355 68 4040 606.

Ju mirepresim! Vendi perfekt i dites tuaj me te bukur! Jepi rendesine e duhur dites suaj me te vecante. Perpara se te besh zgjedhjen tende kalo nga Restorant Panaroma.