restorant-ne-maminas

Restorant ne Maminas

Restorant Panorama Maminas ofron per ju ambjente te gjera per organizime eventesh familjare si dasma, fejesa, ditelindje, baby shower, mbremje mature etj. Restoranti ndodhet ne koder te Maminasit, e rrethuar nga gjelberimi, pemet, lulet dhe oborr i gjere.

Restorant Panorama ka menduar sigurisht edhe per femijet tuaj duke krijuar nje kend lojrash ne pjesen e kopshtit dhe ne ambjentin e restorantit brenda, ne varesi te vendit ku doni te qendroni.

Ushqimi tradicional eshte ai i cili preferohet me shume nga klientet vendas dhe te huaj. Nje nga pjatat me te kerkuara eshte zogu i fshatit me pilaf, pasi ky restorant ka dhe nje ferme te vogel me pula e zogj te cilat rriten me produkte bio.

Ajo qe bie me shume ne sy tek Restorant Panorama Maminas eshte fakti qe kerkohet per sallat e dasmave te cilat jane shume te gjera me nje kapacitet mbi 400 persona. Tek ky restorant mund te festoni nje shumellojshmeri festash me familjaret tuaj.

Nese deshironi te shijoni ambjentet e restorantit ju ftojme te beni rezervimin e tavolines tuaj duke na kontaktuar nepermjet numrave tane te telefonit te cilet mund ti gjeni duke vizituar faqen tone web. Gjithashtu mund te ndiqni dhe postimet tona ne Instagram.