kend-lojerash

Kend lojerash. Panorama Restorant ofron ambjent per Organizim Dasmash dhe Eventesh te ndryshme festive familjare apo biznesi. Hapesira e bollshme, arredimi komod si dhe sherbimi i shpejte dhe korrekt i stafit, bejne qe te kaloni momente te paharrueshme.

Gjithashtu ofrohet Restorant me Gatime Tradicionale dhe Mesdhetare. Ofrohen Gatime te fresketa te pergatitura me produkte bio te zones dhe nga shefi special i kuzhines. Mund te shijoni nje dreke apo nje darke me miqte ose te dashurit tuajsi dhe me koleget e biznesit tuaj. Ofrohet sherbim cilesor per cdo te ftuar.

Ofrohet parking i bollshem si dhe ambjent argetues per femijet, kend lojerash brenda dhe jashte ambjentit, ku mund te argetohen pafund nderkohe qe ju shijoni ushqimin e shijshem qe ne ofrojme.
Ju ftojme te vizitoni  website-n e restorantit tone dhe kenaqesia do te mbetet gjate ne mendjen tuaj. Mund te shikoni faqen e instagramit rreth kend lojerash.

Ju mirepresim!