restorant-ne-maminas

Maminasi eshte nje fshat i vogel ne rrethin e Durresit i cili kohet e fundit eshte kthyer ne nje zone turistike per shkak te terrenit qe ofron. Haperisa plot gjelberim dhe ajer te paster, larg zhurmave dhe stresit te qytetit. Restorantet jane nje nga bizneset qe terheqin me shume kliente nga te gjitha trevat. Njeri prej tyre eshte dhe Restorant Panorama , ofron sherbim cilesor dhe te shpejte.

Mund te organizoni evente familjare si fejesa, dasma , ditelindje, mbrembje mature apo thjeshte nje dreke ose darke ne natyre. Ofron parkim dhe kend lojrash per femijet tuaj.

Mbizoteron kuzhina tradicionale me recetat e vjetra shqipetare.

Ju ftojme te vizitoni Restorant Panorama ne Maminas dhe kenaqesia do te mbetet gjate ne mendjen tuaj.

Ju mirepresim.