Lokal dasme. Jeni duke kerkuar  ambjent per te festuar diten me te bukur te jetes…

Restorant Panorama Maminas ofron per ju ambjente te gjera per organizime eventesh familjare si dasma,…

Festat familjare jane eventi me i preferuar i te gjitheve ne, vecanerisht ne stinen e…

Si te ushqemi shendetshem ne ditet e sotme Sic dihet, rregulli baze i te ushqyerit…

Tashmë kemi hyrë zyrtarisht në stinën e verës, stinë e cila përkon më së miri…

Maminasi eshte nje fshat i vogel ne rrethin e Durresit i cili kohet e fundit…

Shpesh roli i menaxherit në një restorant nuk kuptohet si duhet dhe nuk mendoj se…

Panorama Restorant ofron ambjent per Organizim Dasmash dhe Eventesh te ndryshme festive familjare apo biznesi. Hapesira e bollshme, arredimi komod…

Gjatë muajve të fundit, shumë çifteve u është dashur të marrin vendimin për të anuluar…

Sherbimi i veres eshte nje detaj kyc qe ne restorant Panorama ne Maminas ofron per…

Page 1 of 21 2