Lokal dasme. Jeni duke kerkuar  ambjent per te festuar diten me te bukur te jetes…

Restorant Panorama Maminas ofron per ju ambjente te gjera per organizime eventesh familjare si dasma,…

Organizime festash. Dhe ku mund te organizohen me bukur festat pervecse tek Restorant Panorama i…

Tashmë kemi hyrë zyrtarisht në stinën e verës, stinë e cila përkon më së miri…

Maminasi eshte nje fshat i vogel ne rrethin e Durresit i cili kohet e fundit…

Panorama Restorant ofron ambjent per Organizim Dasmash dhe Eventesh te ndryshme festive familjare apo biznesi. Hapesira e bollshme, arredimi komod…

Salle dasmash mund te gjeni fare mire prane Restorant Panorama ne Maminas i cili ofron…