festat-familjare

Festat familjare jane eventi me i preferuar i te gjitheve ne, vecanerisht ne stinen e veres ku familja bashkohet edhe per shkak te emigrimit. Jane arsye te ndyshme organizimi i ketyre festave si dasmat, fejesat, ditelindjet, baby shower apo thjesht konsumimi i nje vakti dreke apo darke.

Restorant Panorama Maminas eshte vendi ideal per tu mbledhur me familjen. Larg zhurmave te qytetit, midis ajerit te paster dhe gjelberimit ne cdo kend. Ushqimet jane te nderthurura, por mbizoterojne gatimet tradicionale.

Per te rezervuar diten tuaj kontaktoni ne numrat tane duke vizituar faqen tone Restorant Panorama ne Maminas.

Per te ndjekur postimet tona ju ftojme te vizitoni faqen tone ne Instagram.