Panorama Restorant ofron ambjent per Organizim Dasmash dhe Eventesh te ndryshme festive familjare apo biznesi. Hapesira e bollshme, arredimi komod si dhe sherbimi i shpejte dhe korrekt i stafit, bejne qe te kaloni momente te paharrueshme.

Restorant Panorama mendon dhe per femijet tuaj duke ofruar kende lojrash per femije te moshave te ndryshme duke shijuar diten tuaj  prane ambjenteve tona qe ju ofrojne relaks,komoditet, qetesi dhe mbi te gjitha sherbime shume cilsore. Ju mirepresim te kaloni dite te paharrueshme me njerzit e zemres.

Panorama është vendi më i mirë për të provuar kuzhine tradicionale si ne asnje vend tjeter, i vendosur ne Maminas Durrës.

Vizitoni website-in tone per te rezervuar diten tuaj. Ju mirepresim!